Tulokset

 T8 3x400m 
1LaiVe 4.45
 Helmi Kakko 1.30
 Venla Lotvonen1.40
 Emma Tihinen1.35
 P8 3x400m 
1OHS3.33
 Aaro Haapakoski1.19
 Otso Kuorikoski0.59
 Reeti Mäntyranta 1.15
2KemPy 5.16
 Seela Vasankari1.41
 Otto Vasankari1.46
 Lenni Lämsä 1.49
3LaiVe9.14
 Silja Lotvonen2.46
 Juho Juka3.29
 Jussi Juka2.59
   
 T10 3x1km 
1KemPy12.45
 Milda Talonen4.16
 Saga Kangas4.39
 Hilla Määttä 3.50
2IiHs13.13
 Oona Pesämaa3.54
 Maiju Sorakangas4.30
 Ninni Kantola 4.49
3OHS16.17
 Emilia Vuorma4.35
 Iida Raudaskoski6.10
 Ilona Heikkilä5.32
 P10 3x1km 
1MeVe-8513.35
 Renne Meskus 4.29
 Kasper Meskus5.08
 Ella Kaikkonen 3.58
2IiHs15.01
 Niilo Mustonen4.02
 Aatu Ojanen5.16
 Aapo Ojanen 5.43
3KemPy15.08
 Eeli Vasankari5.25
 Emil Kangas4.10
 Lauri Kurttila 5.33
4Laive 15.15
 Iida Kakko4.46
 Viljami Väisänen5.00
 Elias Tihinen5.29
   
 T12 3x1km 
1OHS10.33
 Elena Ryytty 3.37
 Eevi Puoskari3.36
 Inka Ryytty3.20
2MeVe-8511.04
 Saana Rokolampi3.42
 Venla Kivelä3.38
 Ria Meskus 3.44
3Laive11.17
 Eevi Juka3.45
 Milja Tihinen3.51
 Sofi Rinta 3.41
4KemPy13.11
 Malla Määttä 4.18
 Inga Kangas4.32
 Milda Talonen4.21
 P12 3x1km 
1IiHs11.15
 Jooa Piltonen3.47
 Veeti Sorakangas3.52
 Lenni Mustonen 3.36
2LaiVe12.05
 August Schmitt 3.38
 Vilho Schmitt4.12
 Matias Tihinen 4.15
UOHS/VetUrh (U) 9.52
 Arttu Juola3.18
 Riko Mäntyranta3.31
 Matias Latomaa3.03
   
 T14 3x2km 
1LaiVe20.27
 Martta Väisänen7.11
 Amanda Kakko7.06
 Anniina Kakko 6.10
UIi seka (U)17.08
 Iita Kimpimäki 6.02
 Saaga Pesämaa5.42
 Saaga Sassi5.24
 P14 3x3km 
1OHS27.49
 Eino Ryytty9.23
 Aleksi Vuorma9.33
 Eetu Juola8.53
   
 NYL 3x3km 
1MeVe-8528.05
 Niina Rokolampi9.06
 Lilja Buller10.18
 Julia Nifakina 8.41
2LaiVe28.30
 Essi Lotvonen9.39
 Kukka-Maaria Karppinen9.24
 Susanna Kuoppamaa9.27
3LNM29.15
 Iina Haataja 9.40
 Niina Matturi9.33
 Susanna Väliheikki10.02
UKemPy/OHS (U)27.29
 Minna Kubin9.32
 Maria Mikkonen8.29
 Sanna Henriksson 9.28
UTuTu/SalSa (U) 27.17
 Tanja Kellokumpu9.00
 Minna Patanen9.15
 Mari Patanen9.02
 N40 3x3km 
1KemPy27.50
 Anu Skog9.20
 Niina Jaako9.38
 Virve Jouhten 8.52
2LaiVe30.05
 Maria Kakko9.49
 Arja Lotvonen10.22
 Kirsi Pääkkönen9.54
 Kunto 3x3km 
1KemPy25.51
 Antti Vasankari8.30
 Kimmo Illikainen8.48
 Janne Lämsä8.33
   
 MYL 3x5km 
1OHS38.07
 Juhani Tolonen12.43
 Antti Henriksson12.25
 Juhani Timmerbacka 12.59
2Laive41.44
 Miika Lotvonen12.55
 Jarno Tihinen15.25
 Samuli Huusko 13.24
UMaxLactateProTeam (U)38.11
 Markku Kouva12.40
 Matti Laitala12.27
 Pekka Eeronheimo13.04
UOHS/VetUrh (U)41.30
 Eero Juola13.18
 Otto Passoja15.01
 Juha Latomaa13.11
 M50 3x5km 
1UU42.22
 Kari Kokko13.13
 Hannu Kokko13.22
 Paavo Oilinki15.47