Lähtöluettelo

Jos joukkueesi osallistuminen peruuntuu esim. sairastumisen takia, niin ilmoitathan siitä pikimiten: arja.lotvonen@gmail.com. Tällöin, kilpailunjärjestäjä voi ottaa kilpailuun mukaan ilmoittautumisjonossa olevan joukkueen. Hiihtäjien määrä on rajoitettu koronan takia.

 

Lähtöluettelo päivitetty 7.2.2021 klo 9:05.

Lähtöaikanro 
12:00 T8 3x400m
  LaiVe 
 101Helmi Kakko 
 201Venla Lotvonen
 1Emma Tihinen
12:00 P8 3x400m
  KemPy 
 105Seela Vasankari
 205Otto Vasankari
 5Lenni Lämsä 
  OHS
 106Aaro Haapakoski
 206Otso Kuorikoski
 6Reeti Mäntyranta 
  LaiVe
 107Silja Lotvonen
 207Juho Juka
 7Jussi Juka
Lähtöaikanro 
12:15 T10 3x1km
  KemPy
 110Milda Talonen
 210Saga Kangas
 10Hilla Määttä 
  IiHs
 111Oona Pesämaa
 211Maiju Sorakangas
 11Ninni Kantola 
  OHS
 112Emilia Vuorma
 212Iida Raudaskoski
 12Ilona Heikkilä
12:15 P10 3x1km
  KemPy
 115Eeli Vasankari
 215Emil Kangas
 15Lauri Kurttila 
  MeVe-85
 116Renne Meskus 
 216Kasper Meskus
 16Ella Kaikkonen 
  IiHs
 117Niilo Mustonen
 217Aatu Ojanen
 17Aapo Ojanen 
  Laive 
 118Iida Kakko
 218Viljami Väisänen
 18Elias Tihinen
Lähtöaikanro 
12:40 T12 3x1km
  MeVe-85
 120Saana Rokolampi
 220Venla Kivelä
 20Ria Meskus 
  Laive
 121Eevi Juka
 221Milja Tihinen
 21Sofi Rinta 
  OHS
 122Inka Ryytty
 222Eevi Puoskari
 22Elena Ryytty 
  KemPy
 123Inga Kangas
 223Malla Määttä
 23Milda Talonen
12:40 P12 3x1km
  IiHs
 125Jooa Piltonen
 225Veeti Sorakangas
 25Lenni Mustonen 
  LaiVe
 126August Schmitt 
 226Vilho Schmitt
 26Matias Tihinen 
  OHS/VetUrh (U) 
 127Arttu Juola
 227Riko Mäntyranta
 27Matias Latomaa
Lähtöaikanro 
13:00 T14 3x2km
  LaiVe
 130Martta Väisänen
 230Amanda Kakko
 30Anniina Kakko 
  Ii seka (U)
 131Iita Kimpimäki 
 231Saaga Pesämaa
 31Saaga Sassi
13:30 P14 3x3km
  OHS
 135Eino Ryytty
 235Aleksi Vuorma
 35Eetu Juola
Lähtöaikanro 
13:30 NYL 3x3km
  LNM
 140Iina Haataja
 240Niina Matturi
 40Susanna Väliheikki
  MeVe-85
 141Niina Rokolampi
 241Lilja Buller
 41Julia Nifakina 
  LaiVe
 142Essi Lotvonen
 242Kukka-Maaria Karppinen
 42Milla Lotvonen
  KemPy/OHS (U)
 143Minna Kubin
 243Maria Mikkonen
 43Sanna Henriksson 
  TuTu/SalSa (U) 
 144Tanja Kellokumpu
 244Minna Patanen
 44Mari Patanen
13:30 N40 3x3km
  KemPy
 150Anu Skog
 250Niina Jaako
 50Virve Jouhten 
  LaiVe
 151Maria Kakko
 251Arja Lotvonen
 51Kirsi Pääkkönen
13:30 Kunto 3x3km
  KemPy
 155Antti Vasankari
 255Kimmo Illikainen
 55Janne Lämsä
Lähtöaikanro 
14:05 MYL 3x5km
  OHS
 160Juhani Tolonen
 260Antti Henriksson
 60Juhani Timmerbacka 
  Laive
 161Miika Lotvonen
 261Jarno Tihinen
 61Samuli Huusko 
  MaxLactateProTeam (U)
 162Markku Rauhala
 262Matti Laitala
 62Pekka Eeronheimo
  OHS/VetUrh (U)
 163Reima Mäntyranta
 263Otto Passoja
 63Juha Latomaa
14:05 M50 3x5km
  UU
 165Kari Kokko
 265Hannu Kokko
 65Paavo Oilinki